İç Giyim ürünlerinde 2. üründe %50 indirim
Menü
Sepetim

Blog Arama

Korse Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
22.04.2022
Tarihin en estetik moda akımlarından olan korse kullanımı, günümüzde de yükselişe geçen trendler arasında yer alıyor. Vücudu toparlamak, şekillendirmek, olduğundan daha ince göstermek gibi amaçlarla kullanılan korseler kadınlar kadar erkekler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.
Zayıf Gösteren Erkek ve Kadın Korseler
22.02.2021
İnce ve fit görünümün önem kazandığı günümüzde, zayıf gösteren erkek ve kadın korseler hem daha ince bir bedene kavuşmanızı sağlıyor hem de bu hoş görüntü ile birlikte kendinizi daha iyi ve daha mutlu hissetmenize yardımcı oluyor.
Blackspade Kadın Korse
31.03.2020
Blackspade Kadın korse modelleri vücudunuzu ince gösterirken, gün boyu rahat olmanızı sağlayacak kusursuz bir görünüm sağlıyor. Blackspade’in sunduğu kadın korse modelleri ile formda görünme şansına kavuşabilirsiniz. Kalça ve karın bölgesi için yüksek toparlama gücüne sahip detaylarla tasarlanan kadın korse seçenekleri, fazlalıklarınızı saklamanıza yardımcı olur. Hijyen sağlamak amacıyla ağ bölgesi ikinci bir kat havlu dokuma ile üretilen modeller, konforlu ve sağlıklı kullanım sunar.
Blackspade Erkek Korse
31.03.2020
Erkek korse modelleri, işlevsel iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Rahat kullanımları sayesinde günlük giyimde öne çıkan Blackspade korse çeşitleri, kumaş yapıları ve vücudu saran esnek formları sayesinde konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca her türlü kıyafet içinde kullanılabilen erkek boxer korse ve erkek atlet korse modelleri, formda görünmenize de yardımcı oluyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.