Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Erkek Plaj Tişört

Plaj modası son 10 yıldır en az günlük giyim modası kadar hayatımızda yer tutuyor. Kadınlar plajlarda makyajlı ve aksesuarlı şekilde gezerken erkekler de bu plaj modasından geride kalmak istemiyorlar. Erkeklerin plajlar için 2 adet ürün seçeneği bulunuyor. Deniz şortları ve plaj tişörtleri. Ayrıca plaj havluları ile de fark yaratmak mümkün pek tabii. Ancak biraz erkek plaj tişörtlerine değinecek olursak, erkekler plajlardaki şıklığı tişörtlerde de arıyor. Plaj için özel tasarlanmış erkek plaj tişörtleri ile erkekler için güzel seçenekler bulunabilir. Gerek tasarımları, gerek renkleri, gerek kumaş kalitesi bakımında tarzınıza kusursuz uyum sağlayacak modeller geliştirmeye devam ediyor.

Kısa kollu, askılı gibi seçeneklerin ayıca bulunduğu plaj tişörtlerinde isteyenler için iddialı renkler isteyenler için ise daha sade ve düz renkler kullanıldı. Ayrıca desen bakımından da zengin olan koleksiyonumuzdan ürünleri almak için kategorimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Erkek Plaj Tişört Modelleri

Erkek plaj tişört modası yeni sezonda da yenilikleriyle devam ediyor. Plajda da tarzlarını korumak isteyen beyler Blackspade'de geniş seçeneklerle erkek plaj tişört modellerini bulabilecekler. Kısa kollu ve kolsuz seçenekleri yanında çeşitli desen ve renklerde de her zevke hitap eden erkek plaj tişörtler plajda fark yaratmanızı sağlayacak. Hem canlı renklerin hem de basic ve klasik renklerin kullanıldığı deniz tişört modellerinde yüksek kalite kumaşlar kullanılmaktadır. Plajlarda çok kalın tişörtler tercih edilmemektedir. Güneşin sıcağı ile birlikte kalın kumaşlar ekstra sıcaklık hissi yaratacağından rahatlığı sağlamak adına, daha ince ve teri hızlıca emen kumaşlar tercih edilmektedir. Güneşten daha fazla korunmak isteyen erkekler daha uzun olan kısa kollu deniz tişört modellerinden tercih edebilirler. Daha çok güneş ışığından faydalanıp bronzluğu seven erkekler ise kolsuz deniz tişörtlerinden tercih edebilirler. 

Erkek Deniz Tişörtü

Erkek deniz tişörtleri evden çıkarken giyip gün boyu plaj ve gittiğiniz diger yerlere de uyum sağlayabilecek modellerdir. Hem plaja uygun hem de plaj aralarında gittiğiniz restaurantlara veya marketlere de uyum sağlayabilir. Kullanılan desen, renk ve kumaşlar plajda tüm gün rahatlığınız için tasarlanmaya devam ediyor. Hem güneşten korurken hem de tarzınızı korumaya yardımcı olan erkek kolsuz deniz tişörtleri canlı renkler ile beğenilerinize sunuluyor. Kullanılan desenlerde de modern baskılar ile sezonun dinamikleri yakalanıyor. Kolsuz deniz tişörtü ile daha fazla bronzlaşmak isteyen erkekler güzel sonuç alacaklardır.

Erkek Plaj Tişört Fiyatları

Blackspade erkek plaj tişört fiyatları hem piyasa fiyatlarında bulabileceğiniz gibi hem de piyasa fiyatlarının altında da indirimli ürünler kategorisinde inceleyebilirsiniz. İndirimli ürünler kategorisindeki erkek plaj tişört fiyatları sezonlarını geçtiğimiz için %50 indirimli olarak satılmaktadır. Vücudunuza kusursuz uyum sağlayacak erkek deniz tişörtleri ile plajlarda fark yaratacaksınız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.