SSS Sık Sorulan Sorular
 • Henüz Kaydedilmiş Bir Mesaj Bulunmamaktadır.
Henüz Kaydedilmiş Bir Mesaj Bulunmamaktadır.
1
İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

İADE ŞARTLARI

Sipariş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, iade şartlarına uyan satın almış olduğunuz ürünleri iade edebilir geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

 

İade talep edilen ürünler aldığınız andaki durumunda ve orijinal ambalajında olmalıdır.

 

İç giyim ürünleri ve maskeler güvenlik ve hijyen nedeniyle paketi açılmış ve denenmiş olması durumunda değiştirilemez veya iade edilemez. Paketinizi teslim aldığımızda ücret iadesi gerçekleştirmeden önce gönderilmiş ürünlerin durumu kontrol edilecektir.

 

Ürününüzü farklı bir model veya renk ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gereklidir.

 

İade edilecek ürünleri  herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden 288751827 numaralı gönderim koduyla karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

Posta veya farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin nakliye ücreti kabul edilmeyecektir.

Not: Blackspade.com.tr'den almış olduğunuz ürünlerde sadece iade işlemleri kabul edilmektedir. Ürün değişim işlemleri yalnızca Blackspade mağazalarından almış olduğunuz ürünlerde mağazalarımız tarafından yapılabilmektedir.

 • İADE ADIMLARI

  1-    İADE TALEBİ OLUŞTURULMASI

  Ürün iade işlemine başlamak için, www.blackspade.com.tr > Hesabım > Hesap Bilgilerim > Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz ürünün yanında bulunan İade Et  butonuna tıklayarak, ilgili iade formunu doldurmanız gerekmektedir.

   

  2-    PAKETİN HAZIRLANMASI

   İade

  Fatura üzerinde bulunan iade formunu doldurarak paketi hazırlayın.

  Almış olduğunuz ürünleri orijinal paketinde güvenli bir şekilde paketleyin. Paketin içerisine satın alma faturasını eklemeyi unutmayın. Fatura üzerinde bulunan iade formunda ürün iadesi mi yapmak istediğinizi belirtin.  Kayıtlarımıza alabilmek için imzalamayı unutmayın.

   

  3-     PAKETİN  ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLMESİ.

  Hazırlamış olduğunuz paketi, herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden 288751827 numaralı gönderim koduyla karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

  4-     GERİ ÖDEMELER

  İade taleplerinizde ,geri ödemeler iadenizin depolarımız tarafından alındığı tarih itibariyle 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır.

  Eğer kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız, iade edilen tutarı ekstrenizden İYZİCO BLACKSPADE açıklaması ile kontrol edebilirsiniz. Yapılan işlemler taksitlendirilmiş işlem ise, iade edilen tutar banka mevzuatları gereği kredi kartı hesabınıza taksit süreniz boyunca her ay bir giriş( ) bir çıkış (-) işlemi olarak yansıtılacaktır.

 • KURUMSAL FİRMA İADELERİ

  Eğer ürünün faturası kurumsal olarak kesilmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı KDV” şeklinde kesilmiş bir “İade Faturası” ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, “İade Faturası” kesilmediği takdirde tamamlanamaz. 

  Not: Vergi mükellefi olan "Şahıs Şirketleri" ve "Şirketler" için geçerlidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.